Zatykačom na Majského sa už zaoberá aj štátne zastupiteľstvo v Prahe

5. augusta 2020 Svet

Máte plný byt nepotrebných vecí ? Predajte tu a teraz PREDAŤ TERAZ

5.8.2020 (Webnoviny.sk) – Mestské štátne zastupiteľstvo v Prahe sa v súvislosti so zadržaným Jozefom Majským zaoberá Európskym zatýkacím rozkazom, ktorý bol na neho vydaný. Pre agentúru SITA to potvrdil hovorca štátneho zastupiteľstva Aleš Cimbala.

„Európsky zatýkací rozkaz bol tunajšiemu štátnemu zastupiteľstvu doručený 31. júla za účelom zadržania a vydania vyžiadanej osoby pre nepodmienečný výkon trestu odňatia slobody,” povedal.

Odsúdeného Jozefa Majského zadržala v utorok 4. augusta v nemocnici v Prahe česká polícia. Podľa medializovaných informácií bol hospitalizovaný na psychiatrii.

Senát Najvyššieho súdu SR (NS SR) na pojednávaní v stredu 29. júla zamietol odvolanie Jozefa Majského v kauze podvodu nebankoviek Horizont Slovakia a BMG Invest. NS SR tak potvrdil rozhodnutie Špecializovaného trestného súdu v Pezinku, ktorý ho v roku 2015 odsúdil na deväť rokov odňatia slobody.

Viac k témam: skrachované nebankové spoločnosti
Zdroj: Webnoviny.sk – Zatykačom na Majského sa už zaoberá aj štátne zastupiteľstvo v Prahe © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte plný byt nepotrebných vecí ? Predajte tu a teraz PREDAŤ TERAZ

Only members can leave comments. Prihlásiť sa alebo Register!