Zomrel Robert Trump, mladší brat amerického prezidenta sa dožil 71 rokov

16. augusta 2020 Svet

Máte plný byt nepotrebných vecí ? Predajte tu a teraz PREDAŤ TERAZ

16.8.2020 (Webnoviny.sk) – Vo veku 71 rokov zomrel v sobotu mladší brat amerického prezidenta Robert Trump. V oficiálnom vyhlásení to oznámil samotný Donald Trump, ktorý vážne chorého brata v piatok navštívil v newyorskej nemocnici. Príčinu úmrtia zatiaľ nezverejnili.

Najmladší zo súrodencov Trumpovcov Robert bol podľa agentúry AP blízky 74-ročnému prezidentovi a ešte v júni sa neúspešne pokúsil prostredníctvom žaloby zastaviť vydanie knihy prezidentovej netere Mary.

V rovnakom mesiaci bol údajne Robert Trump aj niekoľko dní hospitalizovaný na jednotke intenzívnej starostlivosti.

Robert Stewart Trump

… sa narodil v roku 1948 ako najmladšie z piatich detí newyorského realitného developera Freda Trumpa. Kariéru začal na Wall Street, no neskôr sa pridal k rodinnému biznisu a patril k vrcholným predstaviteľom Trump Organization.

V osemdesiatych rokoch Donald Trump poveril Roberta, aby dozeral na projekt kasína v Atlantic City, no napokon ho vinil za každý problém, Robert odišiel a pre brata už nikdy nepracoval.

Absolvent Bostonskej univerzity neskôr manažoval brooklynskú časť otcovho realitného impéria, ktorú napokon predali.

Viac k témam: americký prezident, úmrtie
Zdroj: Webnoviny.sk – Zomrel Robert Trump, mladší brat amerického prezidenta sa dožil 71 rokov © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte plný byt nepotrebných vecí ? Predajte tu a teraz PREDAŤ TERAZ

Only members can leave comments. Prihlásiť sa alebo Register!